YABANCI DİL ÖZEL DERS

YABANCI DİL Özel Ders;

  • Dil öğrenmenin en kolay ve etkin olduğu zaman erken yaşlardır. İlkokul çağında yeni bir dil öğrenmenin temellerini atmak için birebir veya gruplar eşliğinde alanında uzman öğretmenlerimiz tarafından istenilen dil eğitimi verilmektedir.
  • Öğrencinin gramer eksikliklerini tamamlamak, ingilizce konuşma, anlama, okuma, yazma becerilerini geliştirmek ve Liseye Geçiş Sınavına hazırlamak için etkili çözümler sunmaktayız. İngilizce desteğe ihtiyaç duyan öğrenciler, alanında uzman İngilizce öğretmenlerimizden yardım alabilirler. Deneyimli İngilizce öğretmenlerimizin kişiye özel uyguladığı öğretim yöntem ve teknikleri; İngilizce’yi daha anlaşılır ve zevkli hale getirir.
  • Öğrencinin gramer eksikliklerini tamamlamak, ingilizce konuşma, anlama, okuma, yazma becerilerini geliştirmek ve Liseye Geçiş Sınavı, AYT, TOEFL, ÜDS, KPDS gibi sınavlara hazırlamak için etkili çözümler sunmaktayız. İngilizce desteğe ihtiyaç duyan öğrenciler, alanında uzman İngilizce öğretmenlerimizden yardım alabilirler. Deneyimli İngilizce öğretmenlerimizin kişiye özel uyguladığı öğretim yöntem ve teknikleri; İngilizce’yi daha anlaşılır ve zevkli hale getirir.

DİĞER PROGRAMLARIMIZ